Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Image
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Personajele

In jos 
AutorMesaj
Mina
Vita Regala
Vita Regala
Mina


Numarul mesajelor : 101
Varsta : 41
Data de inscriere : 18/07/2008

Foaie de personaj
Teritoriu: Oameni
Galbeni: 40 galbeni

Personajele Empty
MesajSubiect: Personajele   Personajele Icon_minitimeLun Dec 08, 2008 7:00 pm

Deci...sa incep cu o replica la intrebarea "Si aici exista reguili?...si personajele noastre sunt o problema?"
Raspuns:"Dap...si aici avem nevoie de reguli"

Incepem:
Multi dintre noi nu stiu cum sa isi gaseasca un nume bun,asa ca va dau ceva,macar sa aveti vreo idee:
http://www.behindthename.com/random/

Asa,acum regulile:
-NUME

~Eu va rog,dar eu una va rog in numele tuturor membrilor,Sa aveti un nume de personaj,si,dar vreti voi,si un prenume
~Inca o rugaminte,va rog nu va alegeti nume foarte lungi,ex: Manju Aditi Draupadi Sudarshana
~Nu va puneti un nume greu de scris si pronuntat ex:Playershiporshano...cred ca ati inteles idea

-PERSONAJE

~Nu va faceti peronaje cine stie cum,adica plin de calitati,un exemplu:
Mara:
Mara este cea mai frumoasa printesa din lume,este o elfa foarte despteapta,are o voce superba si poate canta la 6 instrumente deodata,e foarte invatata,manuieste sabia chiar mai bine ca si comandantul armatei [scuze Raiz =))...nu aveam un exemplu mai bun Smile) ]
Fiind cea mai frumoasa,chiar mai frumoasa ca Arwen,Aragon o iubeste si moare dupa ea.
Mara este cea ai ravnita printesa din toate regatele etc etc etc.
[sper ca ati inteles idea]
~Si...nu toti sunt ca si Frodo,un exemplu.
Sam:
Sam este cem mai frumos baiat,este blond si ochii megrii,este un micut hobbit,chiar cel mai frumos,frumoasa Gabiel s-a indragostit de el.
Sam a fost ales sa distruga un inel,Inelul Puterii,a indurat provocari groaznice,dar l-a distrus si acum este cel mai tare si mai venerat,chiat mai mult decat cei mai mari regi.
[asa,ati inteles idea]
~Nu exagerati cu frumusetea personajului si vitejia lui,mai puneti macar un defect.
Sus In jos
https://thelordoftherings.all-up.com
 
Personajele
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Reguli/Indrumari :: Reguli de baza-
Mergi direct la: